RE/MAX Smart

Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2.

Kosoř mapa
Cena u makléře
Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2. Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2.
Zobrazit fotografie

Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2.

Nabízíme k prodeji krásný pozemek na konci obce Kosoř v okrese Praha-západ o rozloze 942m2.

Obec Kosoř je zasazena do nádherné přírody Českého krasu avšak v těsné blízkosti Prahy což je ideální kombinace pro nové bydlení. Dopravní spojení je dostupné příměstským autobusem nebo vlakem z Radotína, silnice E50 v těsné blízkosti s návazností na D0, D1, D4 či D5. Sestava pozemků určená k budoucí výstavbě dané lokality je navázána na původní zástavbu pro dobrou dostupnost a občanskou spojitost. Obec disponuje veškerou základní občanskou vybaveností včetně MŠ, ZŠ, restaurace či volnočasového hřiště. Lokalita tohoto pozemku je ideální pro klidné bydlení v přírodě s dostupností Prahy.

Sestava pozemků je zahrnuta v územním plánu k bydlení a aktuálně v procesu plánu kompletního zasíťování a výstavbě veřejných komunikací. Podrobné informace k aktuálnímu stavu poskytne makléř této zakázky.

V případě zájmu je možné poskytnout kompletní vizualizace k Vašemu budoucímu projektu a doporučené financování.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 334-NP00022 Obec: Kosoř

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Petr Mošna
Petr Mošna
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 942
K dispozici od 01.04.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Datum nastěhování 01.04.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec