RE/MAX Smart

RE/MAX již po jedenácté v řadě získal ocenění TOP GLOBAL Franšíza

S radostí můžeme oznámit, že i v roce 2023 byla naše společnost RE/MAX oceněna jako Top Global Franchise by Entrepreneur. K získání tohoto uznávaného ocenění zajisté dopomohlo, že franšíza RE/MAX je přítomna ve více než 110 zemích a teritoriích, díky tomu je její globální zásah nesrovnatelný s žádnou jinou realitní značkou.

Odborný magazín Entrepreneur zveřejnil svůj žebříček TOP Global Franchise pro rok 2023 a k našemu velkému potěšení již po 11. za sebou potvrdil RE/MAX své stálé místo v tomto váženém hodnocení. Sestavení žebříčku a hodnocení vychází především z mezinárodní velikosti a růstu společnosti a zároveň zohledňuje sílu značky, náklady a poplatky, ale také podporu franšízantů, finanční sílu a stabilitu. Z několika tisíců franchisových řetězců, které fungují po celém světě, byly vybrány ty, jejichž koncepty byly nejlépe hodnoceny na základě počtu poboček, výše tržeb, stabilita a růst sítě, počet let od založení a expanze na trhu.

Franchising je součástí mezinárodního obchodního lexikonu. I když lidé v Číně, Indii nebo Brazílii neznají slovo „franšíza“, je sázka na jistotu, že znají značky McDonald's, KFC nebo právě RE/MAX. Hodnocení a celé ocenění je zárukou a potvrzením, že firmy, které se umístili v žebříčku, mají dobře definované firemní identity, jasné obchodní plány, poskytují franšízantům školení a podporu a jsou schopny inovovat a držet krok s měnícími se socioekonomickými podmínkami.

 RE/MAX svým opakovaný umístěním v žebříčku Top Global Franchise také mimo jiné potvrzuje dovednost při rozšiřování své sítě do zemí, kde se setkává s různými kulturnímu odlišnostmi, obchodními tradicemi či zákony.

Autor: Petr Mošna