RE/MAX Smart
Petr Mošna

Petr Mošna Majitel

Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Petr Mošna je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17476411.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

RE/MAX Smart je součástí největší sítě realitních kanceláří REMAX v České republice. Zakládáme si na komplexním servisu celé transakce pro klienta.

Naše realitní kancelář se vyznačuje profesionálním a individuálním přístupem ke každému klientovi a jeho potřebám. Naším cílem je najít ideální nemovitost pro naše klienty nebo pomoci prodat či pronajmout již existující nemovitost za nejlepší možnou cenu a v co nejkratším čase.

Díky našemu portfoliu nemovitostí celé sítě realitních kanceláří RE/MAX jsme schopni vyhovět různým potřebám a preferencím našich klientů. Nabízíme jak byty a domy k prodeji či pronájmu, tak i komerční nemovitosti a pozemky včetně novostaveb či developerských projektů.

V RE/MAX Smart věříme v důkladné poradenství a transparentnost ve všech našich transakcích. Naši makléři mají bohaté znalosti trhu a jsou připraveni poskytnout komplexní informace o nemovitostech, právních předpisech a potřebných krocích při prodeji nebo pronájmu nemovitosti.

Realitní kancelář RE/MAX Smart je součástí globální sítě RE/MAX, která je světovým lídrem na realitním trhu. Díky tomu jsme schopni využívat těch nejmodernějších technologií a strategií nákupu a prodeje nemovitostí, což nám pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků pro naše klienty.

Pokud hledáte spolehlivou realitní kancelář s profesionálním a osobním přístupem, jste na správném místě. Navštivte naši realitní kancelář RE/MAX Smart a nechte nás pomoci s vašimi potřebami v oblasti prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Budeme se těšit na vaši návštěvu a rádi vás přivítáme.

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Komplexní služba, rychlý prodej dle mých představ.

Hodnocení: 5/5

S makléřem panem Mošnou jsme byli velmi spokojeni. Je to profesionál se skvělým přístupem a jednáním.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
phone: fullname: