RE/MAX Smart

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

O kanceláři

RE/MAX Smart je součástí největší sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Zakládáme si na komplexním servisu celé transakce pro klienta.

Naše realitní kancelář se vyznačuje profesionálním a individuálním přístupem ke každému klientovi a jeho potřebám. Naším cílem je najít ideální nemovitost pro naše klienty nebo pomoci prodat či pronajmout již existující nemovitost za nejlepší možnou cenu a v co nejkratším čase.

Díky našemu portfoliu nemovitostí celé sítě realitních kanceláří RE/MAX jsme schopni vyhovět různým potřebám a preferencím našich klientů. Nabízíme jak byty a domy k prodeji či pronájmu, tak i komerční nemovitosti a pozemky včetně novostaveb či developerských projektů.

V RE/MAX Smart věříme v důkladné poradenství a transparentnost ve všech našich transakcích. Naši makléři mají bohaté znalosti trhu a jsou připraveni poskytnout komplexní informace o nemovitostech, právních předpisech a potřebných krocích při prodeji nebo pronájmu nemovitosti.

Realitní kancelář RE/MAX Smart je součástí globální sítě RE/MAX, která je světovým lídrem na realitním trhu. Díky tomu jsme schopni využívat těch nejmodernějších technologií a strategií nákupu a prodeje nemovitostí, což nám pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků pro naše klienty.

Pokud hledáte spolehlivou realitní kancelář s profesionálním a osobním přístupem, jste na správném místě. Navštivte naši realitní kancelář RE/MAX Smart a nechte nás pomoci s vašimi potřebami v oblasti prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Budeme se těšit na vaši návštěvu a rádi vás přivítáme.

Petr Mošna

(majitel kanceláře)

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
lname: email:

 

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.