RE/MAX Smart

Podnikejte pro sebe, ale nikdy ne sami.

Staňte se realitním makléřem RE/MAX.

Staňte se realitním makléřem kanceláře RE/MAX Smart

 

Koho hledáme

 • V RE/MAX hledáme ty, kteří se chtějí naučit něco nového, nemají strach z výzev a chtějí růst. Dobrý makléř by měl být komunikativní, přemýšlet v souvislostech a mít rád lidi. Právní minimum, povědomí o zákonitostech realitního trhu i o dovednostech makléře získáte díky RX AKADEMII.
 • Hledáme lidi s podnikatelským duchem, kteří si chtějí vybudovat svou vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Proto našim makléřům nenabízíme žádný zaměstnanecký poměr, ale nabízíme jim kvalitní obchodní partnerství.
 • Naše nabídka spolupráce je určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, ale obávají se začít úplně sami bez žádné podpory. Tu jim nabídne zavedená značka RE/MAX a systémové know-how.​​​​​

Kdo je realitní makléř

 • Realitní makléř není jen „prodejce bytů“. Pryč jsou časy, kdy stačilo vystavit nemovitost na realitní server a čekat, co se bude dít. Doba se vyvíjí, mění se chování zákazníků a samotný realitní proces se skládá z mnoha činností, které je potřeba řídit a koordinovat.
 • V prvé řadě je potřeba uvědomit si, že realitní makléř je osoba samostatně výdělečně činná. Nemá nad sebou žádného šéfa, tím pádem ale nemá ani plat jako zaměstnanec. Čím více obchodů uzavře, tím vyšší má výdělky. Jeho hlavním úkolem je tedy nalézání obchodních příležitostí.
 • Každá zakázka si dnes žádá speciální přístup. Makléř proto musí rozumět tak trochu psychologii, stavitelství, architektuře, marketingu, sociálním sítím, fotografii, právům, a přitom oplývat mnoha odbornými znalosti… Hlavně ale musí být vynikající obchodník.
 • Realitní makléř se neustále vzdělává, sleduje realitní trendy a vývoj cen, oceňuje nemovitosti, připravuje je k prodeji (vyklízení, designová úprava, focení, videa, půdorysy, popisy, kampaně atd.), navrhuje obchodní strategii, jedná se svými klienty i potenciálními zákazníky, vede obchodní jednání a vyjednávání o ceně, organizuje prohlídky a aukce nemovitostí, jedná s katastrálními úřady, advokáty a odhadci, uzavírá kupní a nájemní smlouvy, stará se o veškeré dokumentace a transakce a udržuje kontakt s klienty. U toho hodně cestuje a telefonuje… V podstatě tedy musí být i schopným manažerem, co si umí organizovat práci a čas.
Nábor makléřů

Co nabízíme

 • Možnost neomezených výdělků

  Práce realitního makléře je příležitostí ke zcela nadstandardním výdělkům, které převyšují celorepublikový průměr. V RE/MAX Smart máme zaveden spravedlivý systémem provizí, které se pohybují od 50 % do 80 % ve prospěch makléře. Vše, o čem jste kdy snili, si budete moci dopřát, aniž byste museli slevovat ze svých nároků. A je jedno, zda rádi cestujete, chcete se zajistit do budoucna nebo si prostě jen užívat všeho, co současný život nabízí.

 • Osobní rozvoj a vzdělávání

  Staráme se o to, aby se naši makléři mohli neustále rozvíjet. Pravidelně pro ně pořádáme nejrůznější workshopy, semináře a intenzivní tréninky, které jim pomáhají kontinuálně se zlepšovat, zvyšovat efektivitu a osvojovat si nejnovější realitní trendy. S námi budete vždy o krok napřed.

 • Etika podnikání

  Etika podnikání pro nás není jen prázdná fráze. Naší motivací je přání poskytovat našim klientům ty nejlepší možné služby. Zájmy klientů klademe vždy na první místo a na etické integritě si zakládáme. Otevřenost, poctivost a upřímná snaha se zlepšovat jsou pro nás zásadní priority, na kterých stavíme. Proto si můžete být jisti, že se u nás budete cítit dobře.

 • Svoboda a volný čas

  Jako podnikatelé pod RE/MAX Smart si budete moci řídit svůj čas sami. Záleží jen na vás, jak si denní povinnosti a schůzky uspořádáte. Při efektivní organizaci si tak najdete čas na svou rodinu, koníčky i cestování. Na nekonečné vyplňování výkazů práce a zbytečné vysedávání v kanceláři můžete zapomenout. S námi budete mít absolutní svobodu a za svou práci si budete zodpovědní vy sami – můžete si ji proto plánovat tak, jak to bude vyhovovat vám.

 • Týmová spolupráce

  Úspěch našich makléřů závisí z nemalé části i na vzájemné pomoci. Díky mezimakléřské spolupráci a díky sdílení zakázek můžeme klientům zajišťovat tu nejlepší péči a makléřům více obchodních příležitostí.

 • Inspirativní prostředí

  V našich řadách najdete velice inspirativní osobnosti, které již v realitním oboru dosáhly mnohých úspěchů, stejně tak renomované odborníky i top obchodníky z celé ČR. Od nich všech se budete učit a čerpat zkušenosti.

 • Prověření dodavatelé

  Makléřům zprostředkováváme síť prověřených dodavatelů, kteří jim pomáhají řešit marketing, smlouvy, hypotéky a další agendu za ty nejlepší ceny.

 • Práce co má smysl

  Jako realitní makléř nebudete jen “prodejce nemovitostí”. Budete také pomocníkem ve složitých životních situacích, jindy průvodcem na cestě za životním snem. Budete vstupovat do života lidí, poznávat, jak žijí, naslouchat jim a často se dozvídat podrobnosti jejich osudů. A poté budete hledat nejlepší způsob, jak jim pomoci.

Minimální předpoklady

 • Minimálně středoškolské vzdělání.
 • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
 • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a proaktivní přístup.
 • Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní profil.
 • Analytické myšlení a schopnost tvořit správné úsudky.
 • Předchozí obchodní zkušenosti vítány.
 • Zkušenosti v realitní branži nejsou podmínkou, avšak u začínajících realitních makléřů požadujeme absolvování základního výcvikového programu.
 • Sociální vyzrálost.

„Kromě toho, že se dají vydělat zajímavé peníze, má práce realitního makléře i další výhody. Poznávám spoustu nových lidí. A z některých se stali moji přátelé. Velkým bonusem je i časová svoboda.”

Jaroslav Noska - zkušený dlouholetý makléř RE/MAX

Jaroslav Noska

„První týdny byly plné nejistoty, ale řekla jsem si, že tomu dám šanci a první 3 měsíce udělám vše, co mi poradí. Díky nasazení jsem se rychle posunula dál. Teď jsem finančně nezávislá a svým vlastním pánem.”

Kristýna Řezáčová - špičková makléřka v RE/MAX

Kristýna Řezáčová

„Oceňuji pestrost této profese, každý den je něčím jiný, potkávám zajímavé lidi, poznávám nová místa a při tom si sama určuji, kolik času strávím prací. A nemohu opomenout finanční nezávislost.”

Iva Lexová - špičková makléřka RE/MAX

Iva Lexová

„Hledal jsem povolání se zajímavým výdělkem, a které bude přínosné pro mé okolí a na které budu hrdý. Právě důraz na poctivý přístup, etické a profesionální chování odlišovaly RE/MAX od ostatních firem.”

Jan Frank - dlouholetý makléř v RE/MAX

Jan Frank

Chci se stát realitním makléřem

*
*
*
fname: